| gina09 a întrebat:

cum sa-mi fac poze pentru facebook nu stiu ceva in genu am vazut sunt ceva poze cu fel si fel de animati si dai clik pe ele si iti arata un nume ( deal prietenilor presupun )funda.love struck

2 răspunsuri:
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Dasi eu am de asteea la facebook pentru ca asa apar si vezi numele colegilor tai pentru ca alti le eticheteaza intelegi? dar sincer sa iti spun intreaba prietenii adica cum or etichetet sa faci si tu asa intelegi? fundita>?