| crisstinna13 a întrebat:

Ce sa fac am vrut sa descid o melodie si acum toate fisierele din PC mi se deschis in medya player...am "widows 7 ultimate" ...ma poate ajuta cineva nevoie urgenta fundita pentru raspunsul corect

6 răspunsuri:
| AyLLin a răspuns:

Te ajut eu.dai click dreapta pe melodia aleasa apoi din lista aceea dai la deschidere cu si iti alegi playerul. sper sa fi ajutat

| crisstinna13 explică (pentru AyLLin):

Da pai asa am facut dar in loc sa se deschida melodia...mi se deschid acum toate din laptop in media player

| AyLLin a răspuns:

Inseamna ca ai setat playerul acela ca fiind implicit adica toate melodiile ti se vor deschide in windows m.player

| crisstinna13 explică (pentru AyLLin):

Da doar ca nu asta e problema melodiile mi se deschid in winamp...dar spre exemplu my computer se descide in medya player...crying

| AyLLin a răspuns:

Atunci muta melodiile din my computer in alt folder.