| nicolle_3050 a întrebat:

Ce sa fac atunci cand o sa aflu ca prietenul meu ma inseala~x( m-am tot gandit dar nu gasesc si nici nu as vrea sa fiu prea rea si prea aspralaughing mersi dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Pιxxιε a răspuns:

Pai in primul' rand ar trebui sa te gandesti si tu la o chestie in privinta careia ai gresit, si daca exista acea chestie incearca sa o repari.Pt ca nu cred ca mai este cu o alta fata pentru ca gaseste de toate la tine.happyIar apoi discuta cu el. Intreaba-l pe cine ar prefera.Asa as face euhappySper ca ti-am fost de ajutor:*Succes!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Si de unde stii ca o sa te insele sau ca o sa afli ca te inseala?
Hotul neprins este negustor cinstit!
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Tu deja te gândeşti la asta? Înseamnă că nu ai încredere în el.
Este adevărat, trebuie să ai oarecare rezerve, să te gândeşti şi la posibilitatea asta, dar nu să îţi imaginezi ce îi vei face atunci când vei afla.
O zi bună!

pa, pa.

| BlackVeil a răspuns:

Pune-i otrava in mancare! Nu e nici prea aspru, nici prea rau... ^_^
PS: Glumeam... Nu te mai gandi la prostiile astea, daca o fi sa te insele, asta e! Mai sunt destui baieti pe lume!winking

| Giulia_7179 a răspuns:

Depinde de multe lucruri. Daca esti de mult timp cu el atunci ii urata faza inseamna ca nu te valoreaza si nu are rost sa te ataci fff mult, pur si simplu o mica cearta (daca de ex a fost beat atunci poate daca tu vrei poti sa ii mai dai o sansa ) si dupa aia te desparti de el pentru ca pur si simplu nu te apreciaza si nu si-a dat seama ce fata are langa el.happy

| ForgottenNobody a răspuns:

Sa il ierti.

| Scarlettt a răspuns:

Buna happy
pai ai putea sa l ei prin surprindere sa l prinzi undeva cu aia cu care te inseala laughing
sau ai putea sa l inseli si uh
sau sa l certi si sa nu l mai bagi pentru catva timp in seama
sau sa l dai la "tradati in dragoste"rolling on the floor
FUnda!

| Dudă a răspuns:

Dai în cap şi fugi. Foarte simplu.

| iulia3317 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi atunci cand afli ca prietenul tau te inseala sa vorbesti cu el si sa-l intrebi de ce a facut aceasta alegere...

sper ca ti-am fost d ajutor:X

| strugari a răspuns:

Spune-i ca intre voi doi nu mai poate fi nimic funda pls