| Gumytza2012 a întrebat:

Cum sa aflu daca prietenul meu ma inseala adica ce semne >da? ma puteti ajuta urgent va rog... dau fundita

Răspuns Câştigător
| CocoMexii a răspuns:

Daca se comporta ciudat de la o vreme... daca e distant cu tine, daca nu prea mai vorbeste cu tine dulce... sau poate ca are ceva mesaje prin telefonul lui si nu vrea ti le arate happy
sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| pisymik a răspuns:

Cand inseli pe cineva este ca o boala...da mereu simptometonguearca nu mai are atata timp pentru tine; nu te mai invita la intalniri sau nu te mai scoate la un suc; nu iti mai vb la fel; parca s-a plictisit de tine; cand suni iti inchide; sau nu iti raspunde; daca are mereu scuza ca a iesit cu prietenii pana tarziu si nu tea invitat ca erau numai baieti...sau devine distant! Sper ca te-am ajutat!

| mihaela2808 a răspuns:

De exemplu daca il intrebi unde a fost ieri sau ce a facut si spune ca a avut treaba si vezi ca se bablbaie.Sau daca la o intalnire atunci cand va simtiti cel mai bine pleaca brusc fara sa dea nici o explicatie, ii poti cauta in telefon un mesaj ceva sunt mai multe lucruri pentru a afla daca te inseala.

| Gumytza2012 explică:

Multumesc si nu face nimic din toate astea deci nu ma inseala va multumesc