| xXxNiKoleTa a întrebat:

Ce sa fac azi? m-am plictisit si nu mai am ce fake asa ca... spuneti totul
cel mai bun raspuns primeste FUNDA

4 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Deja e seara, deci cel mai bine ar fi sa-ti cauti un film gen American Pie, Furtuna de meteoriti... Sau sa incepi sa vizionezi un serial gen Anatomia lui Grey sau Neveste disperate.
Ai putea totusi, sa-ti cauti si un joc online, sau sa incepi sa mai vorbesti cu amicii.
Numai bine!

| xXxNiKoleTa explică (pentru Aleqa):

Aha mi-ai dat niste idei bune mersi o sa mai ma gandesc daca iti dau fundawinking

| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa citesti, sa iesi in oras cu prietenii la un suc/o pizza/o prajitura, poti merge in mall si in alte magazine la shopping, poti sa vizionezi un film bun, duin genul tau preferat, sau un serial de calitate, nu unul siropos, care sa te tina cu "sufletul al gura" in mai multe zile/seri pentru ca iti va fi imposibil sa-l vizionezi in intregime o singura data(ca doar e serial, nu film), sa stai in pat si sa asculti o muzica relaxanta sau in fine sa asculti o muzica care iti place si corespunde starii tale de spirit, sa rasfoiesti un ziar sau o revista dintr-un domeniu acre te intereseaza, sa intri pe net si sa vorbesti cu cineva, sau sa citesti niste articole interesante referitoare la niste subiecte care te preocupa de mai mult timp sau pur si simplu sa raspunzi intrebarilor de pe TPU, poti sa joci un joc video daca te pasioneaza sua sa joci cu ai tai carti? RUMMY? sah etc. O seara placuta iti doresc si numai bine!

| xXxNiKoleTa explică (pentru Euletitia):

Wow acum trebuie sa decid ce sa fac...ori aia ori aia...
oricum mersi pentru respunsuri happy