| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca parintii sa-mi dea bani de cheltuiala?

Răspuns Câştigător
| shadowbody a răspuns:

Sa ii ajuti la treburi. de exemplu daca mama ta /tatal are nevoie de ajutor, ajuta-i. Asa vor avea incredere in tine si rasplata va fi pe masurawinking sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| ιяιηυк a răspuns:

Da`te p langa ei. exemple:
-invata putin[sau macar prefa`te ca invetitongue]
-fa putina ordine prin casa[nu conteaza ce facilaughing]
-incearca sa iei multe note bunelaughing
-prefa`te un ingeras.

Cam atat imi vine acum in mintebig grin.
Sper ca te-am ajutatbig grin

| Twatwaffle a răspuns:

Ai incercat sa le ceri sau santaj?happy. glm, fa ceva util si responsabil si vei vedea ca respecta asta

| sudy a răspuns:

Aratale parintilor tai ca banii pe care ti va da nu ii vei cheltuipe lucruri nefolositoare, poartate mai frumos, pentru cateva zile pana obti baniwinking