| eusuntdana a întrebat:

Ce sa fac ca sa am mai mult tupeu in fata baiatului pe care il plac

9 răspunsuri:
| katomika a răspuns:

''tupeu''te'as sfatui sa fii tu in preajma lui

| Fantastic7 a răspuns:

Când stai în fața lui asigură-te că ai băut cu cel puțin 30 de minute înainte un pahar mare de vodka.Crede-mă,chiar funcționează, fără niciun ștou.happy

| eusuntdana explică (pentru Fantastic7):

Da ce m-ai ajutat
nu beau

| cristy3991 a răspuns (pentru eusuntdana):

Apucate

| eusuntdana explică (pentru cristy3991):

Nu vr daca tu esti betiv eu nu sunt

| cristy3991 a răspuns (pentru eusuntdana):

Eu am zis in spirit de gluma dar ce sa iti cer la 15 ani ai tai :?

| cristy3991 a răspuns (pentru eusuntdana):

Si apropo betiva poate nu esti, dar frustrata sigur.

| vanessa13 a răspuns:

Ia o dusca laughing. glumesc big grin
Comporta-te normal, poate ca ii place asa cum esti, nu cu mai mult "tupeu".

| Pooc a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Ceea ce trebuie sa faci e sa fi tu insati! Sa-l tratezi ca pe un amic normal. Si daca ai vrea sa-i spui, spune-i! Nu trebuie sa fi rusionoasa!