| ady9003 a întrebat:

Ce credeti ca la plac fetelor,, banii baiatului sau sufletul baiatului

5 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Depinde de fata
Trebuie sa stii ce alegi
Pt mine una conteaza sufletul, banii poti sa ii obtin lucrand undeva

| anduta160 a răspuns:

Sufletul daca nu e materialista.

| biabeautiful a răspuns:

Pentru mine conteaza foarte mult sufletul baiatului nu trebuie sa aiba bani.Banii nu aduc fericirea. Dar fetele din ziua de azi se uita numai la bani daca ai bani esti cel mai tare daca nu du-te dracu, nu se procedeaza asa.Trebuie sa ii cunosti sufletul si atunci isi va da seama ca bani nu aduc fericirea.

| TEIRAU a răspuns:

Conteaza ambele: de suflet nu zic nimic, nu sunt in masura, nu am asa ceva. o femeie inteligenta nu cauta neaparat mil de euro, ea se gandeste la viitor, vine vremea cand v-a avea un copil sau mai multi, de geaba are el sufletu bun daca nu are ce sa le ofere. dragostea nu tine de foame din pacate sad

| Biancanightcat a răspuns:

In ziua de azi foarte multe fete se uita la banii baiatului, vor sa fie mai presus decat altele si vor doar sa para niste fete de pe dorobanti, foarte greu ai sa mai vezi vreo fata care sa se uite la sufletul baiatului, care sa te accepte asa cum esti cu sau fara bani, logic gandind intr-un final tu nu stai de vorba nici cu bani baiatului nici cu averea sau masinile lui, tu stai de vb cu el, te distrezi cu el si de ce nu sa ai o relatie cu el.