| N_8046 a întrebat:

Ce să fac ca să nu mai fiu aşa de leneşă? Şi să nu mai întârzii lucrurile pe care trebuie să le fac (de ex: să fac curat, să învăţ)?

5 răspunsuri:
| Pufuleteeeee a răspuns:

Pai in starea asta sunt si eu si chiar as dori si eu sa gasesc o solutie) stiu ca raspunsul meu pare cam stupidbig grin

| L7L a răspuns:

Fi mai energica impuneti sa fii lenesa incearca sa fii mai saritaore si eu eram asa o perioada pana am zis gata stop cu leneveala laughing asta trebuie sa faci si u

| babydolldeea a răspuns:

Si eu am problema asta mereu sunt lenesa si parca mereu sunt obosita si numi arde de nimic mie cred ca imi trebuiesc mai multe vitamine in corp si mullllt calciu poate si tie iti lipsesc vitaminele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca nu esti singura putoare dupa acest site laughing))

| N_8046 explică:

Eu i-au vitamine şi degeaba - nu mă ajută nici la anemie. Şi sper să găsiţi şi voi două o soluţie la problemă, căci devine foarte stresantă după un anumit timp sad.