| irina_1966 a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de plictiseala? la cele mai bune ideei le

3 răspunsuri:
| mishybmx a răspuns:

Culcate

| ştrumf_8528 a răspuns:

- poti iesi afara. sa te plimbi. ori singura ori cu prietenii

- poti desena. eu de exemplu am o agenda si acolo mereu desenez...doar cu creionu`

- poti impleti bratari ( cauta pe youtube friendship bracelets )

- poti incerca sa gatesti ceva laughing. invita o prietena la tine si testati`va abilitatile de bucatarese.

- asculta muzica. destinde`te. danseaza happy

- fa niste schimbari prin camera ta. thinking muta diferite chestii

- mergi la cumparaturi...

- probeaza haine.

- vorbeste la telhee hee

- citeste o carte...

- joaca`te ceva pe pc.

- mess.chat.hi5.facebook.

- compune versuri...

- umbla pe TPU laughing)

Sunt foarte multe posibilitati de a`ti ocupa timpul. Nu ti-am spus nici pe un sfert tongue

| dulcika_3604 a răspuns:

Io cand ma plictisesc...ies cu prietenii in oras cu rolele sau mergem la patinoartongue ai putea face si u la fel zic eu happy