| claudiamis a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa scap de plictiseala? FUNDA cele mai multe si mai bune idei.

Răspuns Câştigător
| Shi_Atat_Petrisor_1999 a răspuns:

1) Citesti o carte
2) Te plimbi cu bicicleta, role, trotineta daca ai
3) Te joci pe calculator sau stai pe facebook cum fac de obicei fetele...
4) Joci handball sau fotbal sau un sport care vr tu
5) Te plimbi prin oras
6) Faci un shopping
7) Iesi in oras cu prietenele tale sau chiar si cu niste baieti
8) Asculti muzica

Cam astea a fost ideile mele... FUNDA? happy

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ascalta muzica, vazi un film, iesi cu prietenii stai pe un siteu de socializare sau da raspunsuri pe TPU:

| CristiB93 a răspuns:

Iesi afara si te intinzi pe spate pe iarba si priveste norii de pe cer.

| OnuOnulică a răspuns:

Asculta muzica, deseneaza, citeste niste bancuri, danseaza, canta, fa-ti poze fa ce-ti trece prin minte orice numai ca sa nu te plictiseasca

| fuzzer a răspuns:

Deseneaza
citeste
Asculta manele, de obicei amuza
Uita-te la filme
Si stai pe ''feisbuk''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Citeşte o carte interesantă, fă curăţenie prin casă, fă dragoste, pregăteşte-ţi o prăjitură delicioasă, răspunde la întrebări pe TPU.
Te pup!

| sayWhaaat a răspuns:

Asculta muzica, stai pe net iti gasesti o ocupatie precum un site de socializare, sau orice altceva. Iesi cu prietenii pe afara, la un suc, la o plimbare in parc, fa-ti un prieten daca nu cumva ai, petrece timp si cu el, te duci la librarie si iti cauti cateva carti care crezi ca te atrag, nu mai zic ca daca ai bani te poti plimba peste tot.
Eu sincer, cand ma plictisesc, nu ma pot gandi decat la o bere la terasa cu prietenii laughing.
Succes!

| user5493 a răspuns:

Citind,vorbind cu prietenii pe facebook, plimbandu-te pe afara, uitandu-te la tv. funda?

| millyca a răspuns:

Georgian24 + chryystyyann = best idea

| tadina125 a răspuns:

Citeste povesti de groaza, cheama cat mai multi prieteni si luati cipsuri ceva de crontanit poate mai pe seara si spuneti povesti amuzante, de groaza orijucati jocul adevar sau provocare dar foarte ca si cum du-te si prefacete ca ii fac aia lui cutarica sau sarutal, spune ca il iubesti din astea foarte as

| Zebastian a răspuns:

Citeste o carte.

| claudiamis explică:

Toate ideile sunt foarte bune! Multumesc!

| x3Clover a răspuns:

Uita`te la filme xxx

| georgian24 a răspuns:

Masturbeaza-te!laughing

| Vlad_Toader_1995 a răspuns:

Incepi sa vizionezi un serial sau sa joci un joc big grin