| Byb2001 a întrebat:

Ce sa fac daca mama tipa si se cearta, dracuie toata ziua? Cum pot fi mai linistita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai cum.
Am trecut si eu prin asta.
Eventual doar sa incerci sa te detasezi de ea si de ceea ce face. (Asta daca nu vrea sa discute cu tine si sa ajungeti la un compromis)

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Știi ce înseamnă să ai o atitudine? Să impui autoritate? Cum poți face asta? Cum ar fi să rămâi calmă și să îi trasmiți ei calmul tău?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa faci ceea ce trebuie.

| Invictusman a răspuns:

Calmeazo tu cu vorbe frumoase, e posibil sa aibă probleme psihice și sa aibă nevoie de psihiatrie.