| CIuliana a întrebat:

Ce sa fac daca mi-am uitata parola de la id?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ixodes a răspuns:

Dupa ce pornesti messu' iti apare un pic mai jos de id si parola "Forgot your password?", dai acolo si dupa te trimite pe o pagina.Cand ti-ai facut id-ul aveai acolo o intrebare si tu puneai un raspuns, daca mai ti minte alea poti sa o recuperezi.

| CIuliana explică (pentru Ixodes):

Asta e problema ca mie id-ul mi l-a facut o fata si nu mai stie raspunsul

2 răspunsuri:
| MSGeanyy a răspuns:

Daca mai sti raspunsurile la intrebarile ce le-ai pus atunci cand ti-ai facut id...o sa o primesti inapoi! big grin