| nikusor999 a întrebat:

Ce sa fac daca mia apare la farming simulator 2011 error colud not init 3d system

sader model 2.0 is required

please install the latest video drivers

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai placa video prea mică nu ai ce să faci. Dar dacă e destul de mare să îți meargă jocul trebuie să instalezi drivere mai noi la placa ta video. Așa îmi cerea și mie la 2009 și după ce am instalat noile drivere a mers perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact aceeași problemă am și eu.de două zile încerc să o 0rezolv... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai update la placa video vai ce greu era.

| AnimeKid a răspuns:

Trebu sa instalezi ce iti spune acolo!

| vasile98 a răspuns:

Si eu aceeasi problema de 2 zile ma confrunt ar putea cineva sa imi dea un link de unde sa iau acele drivere noi va rog frumos

| vasile98 a răspuns:

Am placa video de 1 GB RAM si tot nu-mi merge ce sa fac sad va rog

| BogdyMarius123 a răspuns:

Cumparati o placa video mai mare de 512 mb si o sa iti mearga! 1