| pysynelw a întrebat:

Ce sa fac daca parintii sunt contra mea si a iubitului meu.precizez sunt pedepsita din cauza asta.nevoie de ajutor repede? dau fundulitza

5 răspunsuri:
| divisima a răspuns:

Ce varsta ai?

| pysynelw explică:

Am 17 ani

| kida_3825 a răspuns:

Buna! :* stiu cum e...am avut aceeai problema si ca sa pot rezolva asta am incercat sa fac ceva iesit din comun.am plecat de acasa asta i`a speriat rau.si dupa ce m`am intors le-am zis ca daca nu ma lasa sa fiu cu el o sa fac acelasi lucru.m`au lasat sa vorbesc cu el 2 ani si atunci au intervenit problemele intre noi nu ma mai lasa la meditatii, la scl, in parc, cu prietenii si am pus punct acelei relatii mi-a parut rau pentru ce am facut sa stii ca am decat 14 ani si am trecut prin ff multe am cercat de multe ori sa ma sinucid:-D:

| kida_3825 a răspuns:

Chiar daca sunt mai mik ca tine ...stiu ce spun.batting eyelashes

| divisima a răspuns:

Pai mai bine le zici ca ai terminat-o cu el:d, dar nu va despartiti:p, nu trebuie sa stie ei mereu ce facem noi:*