| Kent_Gigi_1980_GtYx a întrebat:

Ce sa fac daca simt nevoia sa bat pe cineva?(sunt fata)

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dă ăla in tine dai si tu sa fugi. De-asta ti-ai facut cont aici ca sa ne intrebi asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te afara in curte, cauta un colt de casa si da cu capul aoclo, cand te apuca dorinta asta!

| vocea a răspuns:

Sunt sigură că îți poți găsi și alte activități prin care îți poți folosi acea adrenalină, poate chiar într-un mod constructiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti iei o jucarie de plus sau un sac de box si sa dai in el cu toata forta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te duci la o sala care face antrenamente de kickboxing ca sa-ti "eliberezi" dorinta asta.

| NAT0 a răspuns:

Iei o pernă în brațe și o strângi din iubireee. :X

| vanilla80 a răspuns:

Recomand un ghid complet intitulat „Degețica", eliberare hormonală

| Ƭᴇss a răspuns:

Eu zic să te bați cu aerul, sigur o să câștigi

| LLmirunaLL a răspuns:

Dacă dorinta ta de a bate pe cineva se datoreaza unei stări de nervozitate, practicarea unui stil de arte marțiale ti-ar prinde bine. Nu numai ca orele la care vei participa te vor face sa te simti mai bine si sa te descarci, dar te vor face si mai disciplinată si poate chiar mai înțeleaptă. Parerea mea. Succes la orice vei face!