| IustinaSiAtat a întrebat:

Ce sa fac daca un baiat ma place si eu il plac dar nimeni nu indrazneste sa zica nimic? FUNDA+vot

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

Pai.chiamal pe afara.mai vorbiti.si daca observi ca deveniti mai apropiati dar lui ii este frica sati zica ceva. Spune'i tu scurt si la obiect ca tu il placi laughing. La mine a functionat :* bafta >big grin. fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| JoKeR4Car a răspuns:

Intreaba-l daca ar dori sa mearga la o plimbare... sa vorbitii... Si daca nu o sa spuna el nimica ai putea sa incercii tu sa ii spui...
imi esti simpatic sau chestii din astea!
Sper ca te-am ajutat.

| theprettyreckeless a răspuns:

Ia masuri daca observi ca e prea timid. incearca sa intri in vorba cu el, sa va gasiti interese comunehappy.

| Angel0 a răspuns:

Asteptati sa iesiti la pensie poate va mai vine curajul.