| lalaaria a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare in legatura cu un baiat.Imi place de un baiat de mult timp.Am vorbit cu el pe mes, insa in realitate doar ma saluta.Si am vorbit foarte deschis cu el, stie ca il plac dar nu indrazneste sa-mi zica nimic.As vrea doar sa-mi zica deschis de ce ma priveste si de ce nu indrazneste sa-mi zica ceva.Nu ar trebui neaparat sa avem o relatie, dar totusi s-au intamplat multe si i-am trimis multe care ar fi trebuit sa-l...induioseze.Oare dc procedeaza asa? dau funda la cel mai lung.lunga explicatiehappy

1 răspuns:
| DemzySonny a răspuns:

Pai si la mine se intampla la fel.Baiatul pe care il plac, nici nu m-a saluta, dar vb cu mine, maxim de 2 ori pe zi.
Incearca sa pui o colega/ o prietena sa il intrebe ce crede despre tine.Sau, incearca sa il intrebi personal, fata in fata.Si baiatul acela pe care il plac, stie.Incearca sa faci una dintre aceste lucruri, sau mai asteapta pana pe 14. 02, cand este ziua indragostitilor, si vezi ce se intampla!
Sper ca te-am ajutat!