| Ciurea_Loredana_1985 a întrebat:

Ce sa fac de revelion daca sunt singura si am 14 ani?*am specificat varsta deoarece ca ai mei nu m-ar lasa cu cineva acasa mai ales de revelion cand toata lumea se imbata ^^ *

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Intrebare : De ce esti singura si nu te duci undeva cu parintii?

Daca dansii se duc undeva si te lasa singura atunci nu ar trebui sa le pese atat de mult daca ti-ai invita 1 prietena sa doarma la tine.

Daca nu atunci filme/seriale si mancare, altceva nu prea ai.

| Nemessys a răspuns:

Orice altceva numai nu imbatat. Revelion nu inseamna doar bautura. Eu unul nu vad nimic special asta in asta, mai ales ca poti sa te imbeti si in timpul unul. Daca astepti pentru revelion ca sa te imbeti... e cam nasoala treaba. Ai putea sa te duci in centru pentru focul de artificii, ala il vezi o data in an, cu o prietena de ex. sau singura, sau cu parintii.

| vocea a răspuns:

Buna ai putea sa stai pe net si sa te vezi cu prietenii si sa te distrezi.

| Xdreaper21 a răspuns:

Iti gasesti un iubit acu rapid si faci cu el

| Themysteriouscat a răspuns:

Revelionul cu Dan Negru big grin.