| Kassandra_9578 a întrebat:

Ce sa fac in timpul liber? Jocuri...

Răspuns Câştigător
| SmileyLo a răspuns:

Hey happy cel mai bun luru de avut in timpul liber este : Inghetata :*
iar timpul liber pot sa-l ocupi cu :
1.Viziteaza sau suna niste prieteni care nu i-ai vazut de mult si care ti-e dor de ei! Vor fi incantati si tu si ei happy
2.Fa o tura lunga de shopping.
3.Incearca sa-ti expui creativitatea prin ceva relaxant ca pictura happy cu o pensula poti face minuni chiar daca nu te pricepi asa bine happy
4.Asculta melodiile tale favorite in timp ce te uiti prin reviste happy
5. Uitata-te la filmul preferat!
6.Rasfata-te cu o baie fierbinte!
7.Iesi afara, plimba-te.
8.Citeste.
9.Fa o lista cu lucrurile pe care le vrei, ti-e dor, le-ai schimba happy
10. Uita-te la seriale happy
11.Du-te in bucatarie si experimenteaza-ti talentul, ai grija totusi sa nu o arzi happy
12.Intinda-te pe iarba si priveste cerul happy
13.Dormi happy
14.Gandeste-te ce fel de petrecere vrei sa ai la majorat sau ce fel ai vrea sa arate camera ta happy
15.Fa un colaj cu pozele favorite happy
16.Fa o peterecer in pijamale happy
17.Da-te cu oja happy
18.Fa-ti parul happy
19.Rezolva un puzzle happy
20. Distreaza-te happy
:*

3 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Hei.
1.Citeste o carte.
2. Uita-te la niste filme.
3. Danseaza.
4.Asculta muzica.
5.Iesi afara cu prietenii.
6.Da-te cu bicicleta sau cu rolele.
7.Fa niste sport.
8.Stai pe net.
9. Uita-te la niste seriale.
10.Citeste niste site-uri de fashion si chestii d-alea.
11.Du-te afara si te plimba putin.
12. Poti sa faci pe mess o conferinta cu prietenii tai.
Bafta si spor la distractie.

| Kassandra_9578 explică:

Ms SmileLO dar stii...cred ca pictatul mi-a dat o idee si chiar am sa incep sa pictez ceva:unghiile mele laughing

| xroberth a răspuns:

Metin2 tongue