| perfectman a întrebat:

Ce sa fac pentru ca fetele sa-mi atraga atentia?
dati-mi va rog raspunsuriwinking

2 răspunsuri:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Cred ca vroiai sa intrebi „Cum sa atragi tu atentia fetelor", nu „Cum sa iti atraga ele atentia".
Ei bine fiecare fata este diferita din acest punct de edere, nu exista o metoda de atractie care sa functioneze la toate fetele, asa cum nu exista nici o metoda de atractie care sa functioneze cu toti baietii.
Si totusi ar putea exista cateva „trucuri", dar, dupa cum am mai spus, nu toate fetele reactioneaza la fel la aceste gesturi...
-Trebuie sa fii amuzant, dar nu exagerat si sa nu faci glume proaste, sa fii simpatic, sa le castigi increderea, astfel ele vor simti ca iti pot spune orice, asemeni unui bun prieten...
Si cel mai important, cred eu: sa le complimentezi intr-un mod cat mai sincer, dar nu evident...
Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele sa ti-o atraga? Adica, asa in general, nu te simti atras de fete?