| AdY a întrebat:

Cum incearca fetele sa atraga atentia baietilor? Ce metode pun in aplicare?

Răspuns Câştigător
| BloO a răspuns:

Fii senzuala, fii tu insati, fi copilaroasa dar uneori matura sa stii sa te imbraci, si sa vb, fii seducatoare.
fate placuta si ai s`a vezi ca o si bagata in seama.Baietilor in general le place s`a fie bagati in seama.
In primul rand trebuie s`a fi decenta.
Ar putea merge si smecheria ca cicas si-a scapat ceva pe jos.
Dar nu trebuie s`a se bage prea mult in seama ca dupa aia poate crede ca o fi vreo obsedata dinaia.
Dar cateodata fetele se mai uita la ei cu o priviresmugdaca si ei se uita si insista poate exista ceva:*smug

Sper ca te ajuta.

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Uneori o privire si un zambet fac mai multe decat un maieu decoltat si o fusta scurta.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Pai. incearca sa se bage in seama cu el, ii zambeste, ii cere id iar dupa un timp poate il determina pe baiat sa ii placa cu ea, insa trebuie sa fie naturala si comunicativa, doar asa va reusi(parerea mea).

| killerexp a răspuns:

Izabella ai dreptate
bravo!