| Ana2580 a întrebat:

Ce sa fac?
Peste aprox o sapt cred ca voi avea primul sărut si la el e la fel si nu stiu ce sa fac si mi-e frica.

Răspuns Câştigător
| Ahitmbgitw a răspuns:

Deci.
Acum fix o saptamana, vinerea trecuta, mi am inceput prima relatie. Am cautat multe informatii pe net si chiar am pus intrebari si pe TPU in legatura cu primul sarut. Luni, dupa ce am terminat orele, el m a condus acasa. In timp ce mergeam, s a oprit in mijlocul drumului, s a uitat la mine, si m a sarutat. In momentul ala am uitat complet de toate lucrurile pe care le am cautat si cat am incercat sa ma informez in legatura cu asta.
Ideea e ca nu trebuie sa te ingrijorezi absolut deloc pentru ca totul vine de la sine.
Sper ca te am ajutat si multa bafta

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Mda...bravo ţie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa nu va mai planificati lucruri de genul asta ca nu iese niciun rahat daca le faceti la comanda

| MistretulPufos a răspuns:

Pai, cati ani ai?

| NellieLovett a răspuns:

Varsta?