| LCD a întrebat:

Ce sa fac sa-mi treaca urma de la soseata din jurul gleznei? trebuie sa treaca cat mai repede, peste aproximativ 40 de minute va trebui sa-mi iau pantofi cu toc si rochita, si se va observa. Ajutor!

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Du-te si inmoaieti picioarele in apa calduta si stai putin asa, iti va trece pana te pregatesti de plecare.

soothe
| soothe a răspuns:

Incearca cu fond de ten daca este diferemta de culoare. Daca este numai urma de la cum te-a strans trece in 40 de minute.

| love44katyp a răspuns:

Maseaz-o cu lotziune pentru corp si daca nu merge stai linistita...nu cred ca e chiar asa grav

| casmaua a răspuns:

Iti trece in 20 de minute de la sine sau daca nu ai pielea sensibila si in afara de fond de ten nu ai ce sa-i faci. sau mai poti sa dai cu apa calda 10 minute pe picior si trece.noroc

| AcI a răspuns:

Hmmm... incearca cu niste alifie.