| Sevilla a întrebat:

Cer o părere, la costum cu pantalon deasupra gleznei( slim) merg pantofi cu Siret? Sau trebuie neaparat fără?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deși majoritatea celor de aici sunt altfel:
https://www.google.com/......ps?/search

tu te îmbraci/încalți cum te simți comod

| JackR a răspuns:

In cazul in care ai pantofi tip "monk strap" sau "tassel" (cauta pe Google, sa te lamuresti cum arata), cu talpa subtire, poti sa-i porti la un costum "italian cut", asa cum cred ca este ala despre care vorbesti tu. Dar daca ai de gand sa il porti seara (desi nu as recomanda asta), neaparat pantof cu siret.

| Elena9328 a răspuns:

Merg