| detty19 a întrebat:

Am o problema, am purtat o pereche de pantofi care m-au jenat la degetul mare de la picior deasupra unghiei si mi s-a facut puroi. Ce as putea face sa imi treaca puroiul cat mai repede? Ajutor!|!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Spargi cu un ac și scoți afară puroiul. Îți dai cu tinctură de propolis sau cu baneocin pudră sau cremă de care ai și trece în două trei zile. Eu o pățesc des și asa fac și trece happy

1 răspuns:
| AlxMihai a răspuns:

Pentru cei activi o propunere corespunzătoare va fi reprezentată de sandalele de la Merrell. Partea de sus a căptușelii din: piele ecologică - piele ecologică. În interiorul pantofilor căptușeală de: material. Tălpic din material. Talpă adaptată tipului de încălțăminte: material de înaltă calitate. O propunere originală pentru persoanele care apreciază confortul - https://www.epantofi.ro/dama/saboti-si-sandale/sandale.html De mai bine de 26 de ani, compania Merrell a imbinat design-ul contemporan, comfortul renumit si performanta dovedita cu scopul de a crea incaltaminte bocanci Merrell si pantofi Merrell, cizme Merrell, sandale Merrell, ghete Merrell si imbracaminte jachete Merrell si pantaloni Merrell de inalta calitate pentru pasionatii activitatilor in aer liber.

Filozofia pantofi sport Merrell si adidasi Merrell este ca aventurile in aer liber ofera ocazia de a descoperi un mai mare sentiment de libertate, constiinta de sine si implinire.

Pe masura ce conceptul sandale Merrell si papuci Merrell de "aer liber" si-a extins insemnatatea cuprinzand diferite tipuri de activitati si imprejurimi, nevoile celor pasionati de a-si petrece timpul in aer liber s-au schimbat.

Compania Merrell incaltaminte si imbracaminte considera ca drumul este la fel de important ca si destinatia – si aceasta a fost inspiratia lor inca din prima zi.

Lasati ca pantofii si hainele Merrell sa faca parte din propria dumneavoastra calatorie inspiratoare in Romania!