| ImCalledLamă a întrebat:

Ce sa facem la o petrecere in pijamale? Suntem doar 2 fete. Fundaa

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
O petrecere de obicei se face cu mai multe persoane,dar e bine si asahappy
Cumparati ceve suc,dulciuri,pizza,va imbracati in pijamale, ascultati muzica, vorbiti despre baieti, va uitati la un film sau mai multe, cam asta este.
Peace!

5 răspunsuri:
| Ammizzu a răspuns:

Sa jucati carti, sa cititi bancuri, sa cantati sa ascultati muzica

| StJimmy a răspuns:

Va sufocati reciproc cu pernele.

| sikra0604 a răspuns:

Puteti face clatite, sa va uitati la filme romantice in care la final sa plangeti, sa vorbiti cu baietii pe fb

| trandafirrosu24 a răspuns:

Ati putea sa va bateti cu perne

| Pavelescu_Andreea_1993 a răspuns:

Pai ati putea sa vorbiti despre baietii sa va uitati la un film sa faceti karaoke,sa faceti floricele si sa va uitati la un film, sa va sunati prieteni, sa desenati ceva, sa faceti o parada a mosei, sa jucati jocuri genTOMAPANT.SPANZURATOAREA.PAINICILE ETC sper ca te-am ajutat funda