| salutare a întrebat:

Ce pot face la o petrecere in pijamale cu doar doua fete?

8 răspunsuri:
| Pιтιкa a răspuns:

Va luati ceva de mancare(popcorn..etc)
Va fardati cu ochii inchisi una pe cealalta.
Vizionati un film de groaza.
Ascultati muzica.
Va bateti cu perne
Si cand va ia somnu`va culcati.

| Zuzazozo a răspuns:

Poti sa incerci sa te distrezi.Va jucati si ascultati muzica.happy

| allison20 a răspuns:

Vorbiti despre baieti, mancati popcorn si va uitati la un film.

| mel24 a răspuns:

Va uitati la un film frumos,cumparati ceva de rontait, suc sau o pizza ceva, va machiati sau va faceti unghiile! vorbiti despre rivalele voastre de la scoala, faceti planuri pentru vacanta. jucati remi sau monopoly sau alt joc care va place, va faceti niste poze si le puneti pe fb laughing. jucati adevar sau provocare tongue

| SecretLady91523 a răspuns:

1.Cantati karaoke
2. Uitativa-ti la filme sau desene animate(viata cu louielove struck)
3. Farse la telefondevil
4. Faceti clatite cu muuuulta nutella

| AdeeMaria a răspuns:

Petrecere in pijamale thinking
Pai...va imbracati in pijamale laughing
Apoi puteti viziona un film [ar fi mai cool daca ai avea prajituri,suc, popcorn si altele]
Apoi puteti sa ziceti niste bancuri.
Daca te lasa mama ta, puteti gati[spre exemplu clatite, o salata buna...]
Ghicitori.
Sa ascultati muzica si sa dansati.
Si bineinteles, daca e petrecere in piajamale macar pana la ora 12 sa nu va culcati smug
Ah, da! Puteti sa si desenati ceva, sau sa jucati tomanap, spanzuratoarea si altele.
funda?puppy dog eyes

| RememberToSmile a răspuns:

Ascultati muzica,dansati, barfiti, vizionati un film bun, vorbiti despre voi(despre vise, sperante, amintiri.happy )

| valent1np a răspuns:

Va uitati la desene pana va iese pe nas, sau luati o sticla de vodka si va dati capatul.