| MonsterBunny a întrebat:

Ce sfaturi imi puteti da despre ce sa facem la o petrecere in pijamale? Mersi

3 răspunsuri:
| WeAreYoung a răspuns:

Pai ati putea sa va rujati cu ochii inchisi sau sa va bateti cu perne, sa va uitati la un film( nu uita de popcorn) si sa faceti farse la telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa chemati niste baieti si sa va faceti de caphappy glumesc, va uitati la un film, si vorbiti despre, stiu eu, scoala, baieti, muzica etc

| CaTa199 a răspuns:

Pai puteti vorbi despre baieti, filme etc.; Puteti sa va uitati pe reviste de moda sa ce reviste va plac; sa va uitati la un film; sa va faceti unghiile sau parul; sunt o gramada de lucruri pe care le poti face la o petrecere-n pijama