| tanya_4255 a întrebat:

Ce sa faci atunci cind esti sigura ca un baiat te place dar stii ca e prea rusinos sa tio spuie?

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Pai daca si tie iti place de el, sa fii tu mai tupeista si sa-i spui ca iti place big grin

sunt fata, dar din cate stiu eu baietii prefera sa fie si fetele mai tupeiste si sa faca si ele primul pas, nu doar ei big grin, pana la urma nu stiu unde scrie ca baietii trebuie sa faca primul pas si de unde avem noi ideea asta in minte big grinwinking

| Andreeagen a răspuns:

Iei initiativa...

| Bia:X a răspuns:

Pai daca stiu ca ma place il saruthappy

| alexxaz a răspuns:

Faci tu primul pas!

| GreenEyes a răspuns:

Nu mai astepta, fa tu primul pas, vorbeste cu el, spune-i ce simti. Daca astepti prea mult... o sa vina o alta cu tupeu si o sa-l "ia" ea. ( Eu am asteptat prea mult odata... si s-a intamplat ce am zis mai sushappy )

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect, nu numai băieții trebuie să facă primul pas. De aia suntem egali. happy

| miuzique a răspuns:

Ia-ti inima-n dinti smug