| Hopii a întrebat:

Cum faci sa stii daca un baiat te place?
*Funda*

6 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Daca esti aia din poza poti sa te apuci de zoofilie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai una cu barosu'

| 88Darky88 a răspuns:

Chestia cu pupilele ma enerveaza da mereu se intampla....sau in intrebi...

| Eddy_Petric_1997 a răspuns:

Il intrebi.

| WasabiLee a răspuns:

Sti ca un baiat te place cand are o anumita sclipire in ochi, cand se uita la tine cu drag si adora sa stea in compania ta, cand te face sa razi cand altii se sfiesc, cand ar face orice sa iti faca ziua mai senina.

| GuitarlistEnN a răspuns:

Te uiti in ochii lui.sa vezi daca i se maresc pupilele cand te vede..si trebuie sa simti asta.nu sa iti zica cineva