| Korb a întrebat:

Ce sa-i spui unei fete suparate pe tine, pe care ai ranit-o ca sa o faci sa se simta mai bine? cum sa vorbesti cu ea.ce sa-i spui?

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Daca e vina ta, ii spui ca iti pare rau pentru ce ai facut, ca o sa faci tot posibilul sa indrepti ce ai stricat (daca se poate indrepta), ca o sa incerci pe cat posibil sa nu mai faci aceeasi greseala din nou, si ii ceri iertare.

Daca nu ai facut nimic gresit, oh well, nu mai e problema ta.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru inceput sa ii ceri scuze ca ai ranit-o

| sufletdeing3r a răspuns:

Ii spui asa: ''bai vaco vino incoa sa te iau in brate pentru ca nu stiu ce ma fac fara tine! TE ROG MULT IARTA-MA!''