| Cr7adi a întrebat:

Ce sa-i spun antrenorului meu de fotbal cu ce sa ma scuz ca nu am mai fost la antrenament cam de 1 luna am dat multe teze si teste si a trebuit sa invat. dar mi-e rusine de ceilalti colegi din echipa daca ii spun antrenorului asta ei vor crede ca is tocilar dati-mi alt motiv

Răspuns Câştigător
| Paty3 a răspuns:

Eu zic ca nu are rost sa minti. Spune-i doar antrenorului in fata fara ceilalti colegi pentru ca eu cred ca nu e necesar sa participe si ei la discutie. Roaga-l pe antrenor sa te inteleaga. Multa bafta.