| Alexuss_Alexandru_1997 a întrebat:

In luna august 2012 am facut legitimatia la un club de fotbal. In acest moment clubul numai face antrenamente din cauza antrenorului care este bolnav. Eu m-am dus la alt club. Clubul respectiv mi-a cerut legitimatia si foaia de transfer de la clubul anterior, dar antrenorul "bolnav" numai raspunde la telefon si nu-l intereseaza? cum pot sa ma transfer la echipa la care doresc daca nu antrenorul nu raspunde pentru foaia de transfer? Multumesc!

1 răspuns:
| hbk36 a răspuns:

Tu nu cu antrenorul trebuie sa vorbesti
trebuie sa vb cu patronu daca nu te ajuta el sigur o sa te trimita la conducerea ligii de juniori de la tine din oras sau asa ceva