| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa-i zic frizerului? Dati si voi exemple de tunsori(baieti) avand si "instructiunile" pe care trebuie sa le zic frizerului ca sa ma tunda si pe mine la fel.

1 răspuns:
| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Is fatabig grin da lasa-ma sa-ti spun ca majoritatea frizerilor, coaforilor sunt un dezastru total, astia din Romania nu's deloc ca aia... s nu zic de undehappy m-am bagat si eu intr-un coafor si ma intreaba dansa cum vreau sa-mi fac parul, i-am zis pai nust sigur, cum crezi ca mi-ar sta mai bine? ea:pai nujt, zi tu cum vrei si asa fac, eu:pai...deci ma balbaiam acolo ca sa iasa cumva ceva, vreau sa spun ca trebuie sa le dai indicatii corecte ca sa-ti faca o freza faina, singuri nu fac treaba buna, habar n-aulaughing trebuie s zic si cat sa taie, de unde pfff asa mai bine iau niste cursuri si in cateva luni is as in alea coafuriilaughingrolling on the floor