| ChocaholicBi a întrebat:

Ce sa ii facem lui Justin Bieber?

http://i.imgur.com/xrC4G.png

5 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Ete na! penibildaca parca am avea noi vreo putere, frate...nu iti place, nu te uiti!

| Daniella a răspuns:

Nici mie nu-mi place dar asta nu inseamna ca incep sa ma gandesc cum sa il injur sau sa postez intrebari aiurea ca sa strang mai multe injuraturi.Nu iti place, lasa-l in pace. Ignora-l si gata.Mi se pare lipsa de. minte ca sa faci asa ceva.

| YoungSteve a răspuns:

O sa-l facem sa sufere. Ii scoatem dintii cu patentu, ii taiem degetele cu cutitu, ii dam foc la par, ii bagam degetele de la picioare in nas, il dezbracam si il ducem la Auschwitzhappy

| Fernando96 a răspuns:

Ii rupem puta si il dam la crocodili.

| Buster_6854 a răspuns:

Tare asta laughing