| dulc3'maria a întrebat:

Ce sa ii iau iubitului meu de ziua lui? face 21 de anilove struckinsa acum nu prea am multi bani sa fie ceva frumos dar nu prea scumpbig grinCe i'ati lua voi fetele? Astept raspunsuri frumoaselove struck

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

Poti sa ii iei un ceas, sau poti sa faci o poza cu voi 2 si sa o pui intr-o rama, sau sa iei ceva de baut, sau o invitatie intr-un club:X... ceva hainethinking
eu stiuthinking ce crezi ca iar place tu il cunosti mai bine:*

1 răspuns:
| masly a răspuns:

O bratara de argint.