| Denisa_Ema_1974 a întrebat:

Ce sa imi iau in tabara de o saptamana?

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

2-3 plovare, pantaloni, caciuli, fulare, manusi
6-7 ciorapi, lenjerie intima
pijamale
lucruri de igiena personala (sapun, pasta /periuta de dinti, tampaone
Prosoape
Nu uita incarcatorul telefonului
O carte de citit

Mai sfatues-te si cu mami
Distractie placuta!

| Sn4k3 a răspuns:

Haine, telefon, mancare, bautura si ce mai vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine, mancare (Batoane de ciocolata cornuri, chestii de genul), sac de dormit, daca sunteti cu cortul, cort, perie de par, bani, in caz de orice...

| Teardrop a răspuns:

Unde mergi în tabără?

| stefanvladvlad a răspuns:

Haine,mancare,telefonul si cam atat

| TheCuteOne a răspuns:

Bună. Ia 8 bluze (una e de rezervă, în caz că te pătezi), vreo 2 perechi de pantaloni, lenjerie intimă, pijamale, șosete și produse pentru igiena personală. Acesta este strictul necesar, dar poți să îți iei mai multe.