| LastKiss a întrebat:

Ce sa ma fac cand ma plictisesc? Fara sa ies afara si teme sa citesc big grin

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Hey!
Incearca sa faci ceva de mancare dar sa nu implice focul.De exemplu,azi eram foarte plictisita si m-am gandit ca am cirese.Le-am scos samburii,zeama am pastrat-o pentru baut fiindca e foarte buna cu zahar(iummm)si ce a mai ramas de la cirese am amestecat cu iaurt simplu si cu zahar si a iesit un iaurt natural! Mai poti incerca cu zmeura,capsuni si alte fructe. Poti asculta muzica si sa incerci sa le inveti.Fa farse pe numar ascuns,cheama-ti pritenii si mai discutati,mai schimba ceva prin casa,mai fa curat,mai poti scrie lucruri ce-ti vin in minte,daca esti fata iti iei tooate machiajele si incerci sa te machiezi ciudat, cu culori deschise ca o zana, culori deschise ca o gotica, te pictezi cu acoarele...
Sper ca te-am ajutat!
Funda; x?

1 răspuns:
| FoarteLetargic a răspuns:

Vorbesti cu minewinking