| Andre a întrebat:

Ma plictisesc dati-mi si mie idei ce sa fac in afara de a face teme chatterboxchatterboxchatterbox si in afara sa citesc chatterboxchatterboxchatterboxchatterbox ideeile cele mai bune primesc fundita

Răspuns Câştigător
| MrBlueEnergy a răspuns:

Am eu o idee, sa-mi vezi profilu si apoi sa-mi dai funda

5 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

-uita-te la un film
-picteaza
-iesi pe afara
-joaca-te pe calculator

| DianaLostInDreams a răspuns:

Mergi pe afara la plimbare, sau prin parc ca e soare si cald.

| AlexStanica a răspuns:

Iesi cu prietenii. joaca un joc in reteawinking sau vezi un film cu prietena/ul. live a lifewinking

| MrBlueEnergy a răspuns:

Te rogwinking

| selenuca a răspuns:

Dc nu poti sa te joci pe calculator poti merge la plimbare poti picta sa inventezi un dans sa asculti muzica orice si tine minte ai doar o viata si trebuie sa te distrezi nu sa stai cu o carte in manahappy