| Nastiok a întrebat:

Ce sa raspunzi inapoi atunci cand cineva te tachineaza ca ai ochelari? Funda!
P.S: am nevoie de ajutorul vostru!

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Ii spui: imi sta bine, asa-i?winking( ii faci cu ochiu). Si zambesti in timp ce ii spui ca sa vada ca nu te deranjeaza.

| Nastiok explică (pentru AtateaConditii):

Mersi mult o sa incerc.da ce sa raspund inapoi cind cineva imi spune ca sunt slaba?

| AtateaConditii a răspuns (pentru Nastiok):

Te prefaci mirata si ii spui: Serios? :O nu stiam...

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pai... ii spui ceva genu
Da, am ochelari si... Ghici ce? el/ea o sa zica ce? si tu zici "vad in capul tau,si ghici ce? e gol " laughing Mda, la asta sunt bun, de eram pe jumate pe cat is de bun la replici la scoala era bine. Dar na, nu le putem avea pe toate, mie imi lipsesc cateva crengute din copac laughing

| Erica33 a răspuns:

Decat sa ma critici mai bine pune mana pe o carte si citeste ceva secolu asta analfabetule!