| anonima13 a întrebat:

Ce sa recapitulez pentru matematica clasa 9? Ce se va face in clasa 9 la mate? Multumesc! FUNDA

2 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Recapitulezi materia de gimnaziu, in special algebra, am inteles ca la liceu se va face algebra. Ce sa recapitulezi...totul, gasesti prin culegeri/carti/net tot ce doresti. Succes!

| luck96 a răspuns:

Ar trebui sa faci variante de la examenul ce l-ai dat, te va ajuta mai mult, pentru ca acolo ai din toate, iar la testul predictiv o sa iti fie mai usor, cat despre ce se face intra 9a o sa aflii cand trebuie, degeaba iti zic acum ca nu te ajutawinking