| AliceHappyGirl a întrebat:

Ce schimbari v-ati propus pentru 2012? Ce planuri aveti pentru noul an?

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

1. Să învăţ mai bine, ca să iau premiul I şi anul ăsta. (şi poate mă aleg şi cu telefon nou sau lapotop).
2. Să citesc mai mult.
3. Să-mi schimb un pic din garderobă.

Tu?
Pa, pa!

| Chris a răspuns:

Nu mi-am propus nimic, nu cred ca avem nevoie de un motiv ca acesta ( trecerea dintr-un an in altul ) pentru a schimba ceva ce probabil deja ne deranjeaza in legatura cu caracterul nostru, cu aspectul sau cu orice alta problema ce vizeaza propria persoana.

| BlueBird05 a răspuns:

1. Sa am rezulate bune la scoala, si sa ma mentin printre cei mai buni(ca de obicei).
2. Sa nu mai fiu asa incapatanata.
3. Sa am mai mult timp sa citesc, sa invat in plus la scoala, sa fac matematica, etc.
4. Sa pot face tot ce imi propun.
Cam atat, si sa nu uit de sanatate si fericire, caci bani-s trecatori!happy