| Isabela0b123455677899 a întrebat:

Ce se intampla daca ai devenit dependent de alcol de la vârstă de 11 ani?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vei avea un viitor sumbru.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai apuci 14-15 ani, ca esti deja mort.

| dullcat a răspuns:

Buna.Te afli tu in aceasta situatie? Vorbeste cu parintii sau cu niste adulti care sa se ocupe de tine, astfel incat sa nu ajungi adult tot in aceeasi situatie sau mai rau.

| StoicAnalysis a răspuns:

Vei avea probleme de sanatate si sociale mai devreme decat restul.

| literallythesamebruh a răspuns:

Înseamnă că ai niște exemple proaste în jurul tău. Lasă-te cât mai poți.

| Sistemulxxl a răspuns:

Inseamna ca vei fi un mare betivan. O sa porti numele de Sugativa, vei avea nasul vesnic zgariat, vei fi murdar dar vei avea tot timpul o sticla in buzunar.