| Luannah a întrebat:

Ce se intampla daca ajung la scoala de corectie? Cum e acolo?

Răspuns Câştigător
| Sabryy a răspuns:

Pai din cate stiu eu e ca o inchisoare...adica sunt copii care eu fost inchisi pentru. furt ori crima, depinde. nu am fost, dar am un prieten care a fost acolo 2 ani si acum e foarte cuminte, n-are curajul sa ridice un deget. Cica mancarea e f. proasta si stai acolo...k la un internat.

3 răspunsuri:
| Iulia20 a răspuns:

Este foarte rau si urat e ca la inchisoare doarca sunt oamani putin mai blanzi ca sunt copii(p.s. eu n-am fost acolo sa stiilaughing). sper ca te-am ajutat fundita?

| Luannah explică (pentru Iulia20):

Nu fundita, pulitawinking nu mi-ai dat mare branza inforatiirolling eyeszi draq ce le face acolo?

| Iulia20 a răspuns (pentru Luannah):

Ii bate na sti eu ti-am raspuns nai dreptu sa jucnesti daca nu ziceam eu cine stie cand draq iti zicea cineva. sper ca te-am ajutatlaughing