| PanaitAnaSofia a întrebat:

Ce se întâmplă dacă dau like la o postare pe Facebook(din greșeală)apoi șterg like-ul și îmi șterg și contul de Facebook? Am făcut-o deja dar vreau să știu dacă îi mai rămâne like-ul.

Răspuns Câştigător
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Daca stergi like-ul adica daca mai dai inca un click pe like ca sa dispara...gata, fii sigura ca a disparut..nu era necesar sa-ti stergi si contul?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ai apasat pe butonul de like de 2 ori nu ii va ramane like-ul acolo asa ca nu trebuie sa stergi contul,

| PanaitAnaSofia explică (pentru MihaiNicu23):

Am făcut-o deja pentru că credeam că persoanei respective îi va mai rămâne like-ul...

| adelosh a răspuns:

Nu