| biaX a întrebat:

Ce se intampla daca ma duc la mare cu o zi prima de mestruatie? Cum fac?

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu te bagi in apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti recomand sa te bagi in apawinking

| marin81 a răspuns:

Pai sunt ob-uri si nu mai ai nici o treaba/ uite aici raspuns http://www.tpu.ro/......-va-itreb/

| MotanAndrei a răspuns:

Ia-ti tampoane cu tine

| Ritsuko a răspuns:

Ce sa se intample? O sa-ti vina, logic.Trebuie sa te astepti la dureri si la ameteli, avand in vedere ca o sa fie cald.(Depinde de persoana asta.)Iti pui pur si simplu un protejslip ca nu face nimic plus ca nu se vede si totul va fi ok.

| Alissa11 a răspuns:

Foloseste Ob-uri, chiar daca sunt insuportabile te ajuta.

| FOTOmodel99 a răspuns:

Pai cel mai bine e sa folosesti OB-uri le gasesti la farmacie..sau la supermarket-uri chiar. poti intra in apa dar nu poti sa stai mult..doar cateva minute din pacate.