| amyleemuffly03 a întrebat:

Ce se intampla daca mananc doar legume crude si fierte timp de o luna?

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ai nevoie si de fibre si proteine, chiar si de glucoza. Nu îți recomand sa faci asta. Riști sa îți dereglezi tot metabolismul. Nu e sănătos.
Îți recomand sa mănânci de toate, portionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pierzi sanatatea, apoi viata

| Romenciumarian a răspuns:

Corpul nu va fi de acord cu asta deoarece nu e invatat sa manance numai legume... Da ar fi posibil ca umanitatea sa manance numai legume dar asta ar fi posibil numai in masa adica ar muri peste 90℅ din populatie pana sa se dezvolte corpul uman... Si asa corpul nu ar rezista si nu ar trece mai mult de saptamana fara sa fi moarta!