| IoanaBogdana a întrebat:

Ce se intampla daca nu acord funda la o intrebare intr-un anume interval de timp? nu o sa mai am voie sa dau funda? funda xD.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adminii vor premia răspunsul care are cele mai multe voturi ca inteligent/folositor!
Pa, pa.

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

Vaaai, dar ce tragedie, nu mai ai voie să dai fundă. Îți imaginezi? Viața ta e distrusă!
De ce simți nevoia să te legi de fundele astea idioate în stânga și în dreapta? Nu contează cine te ajută și cine nu, nu ești obligat să îi dai fundă. Și ca răspuns la întrebare și pentru liniștea ta sufletească, nu se întâmplă nimic.
Baftă