| Hardy410 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă pierd simulările de clasa a XI a?
Doctorul a recomandat sa stau doua săptămâni acasă deoarece sunt răcit la plămâni si mai am și o problema cu amigdalele.

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Salut! Nu se intampla nimic. Le dai anul viitor cu toti ceilalti sau ajungi la bac asa cum te ai pregatit. Pana atunci, poti profita de timpul liber si invata acasa, pentru binele tau.
Consuma niste miere si ciorbe calde, pentru durerea de gat si renunta la zahar, iti scade imunitatea. Sanatate si spor la invatat!